Uuel nädalal läheb ilm taas tuulisemaks ja jahedamaks ({{commentsTotal}})

Esmaspäevast muutub ilm tuulisemaks ja jahedamaks, kuid püsib olulise sajuta.

Esmaspäeva öösel on Eestis vahelduva pilvisusega ja olulise sajuta ilm, kohati tekib udu. Puhub kirdetuul 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 8, rannikul kuni 12 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on vähese või vahelduva pilvisusega ning valdavalt kuiv ilm, kohati võib olla udu. Puhub kirdetuul 3 kuni 8 meetrit sekundis ja sooja on 3 kuni 12 kraadi.

Päeval püsib vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub kirde- ja põhjatuul 7 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti 17, õhtupoolikul juba kuni 20 meetrit sekundis. Sooja on 7 kuni 11 kraadi.

Vahelduva pilvisuse ja vihmahoogudega ilm on ka teisipäeval. Ka järgnevad päevad on üsna päiksepaistelised ja püsivad sajuta. Paraku aga on uuel nädalal tugev põhja- ja kirdetuul, mille puhangud ulatuvad rannikul ja saartel kuni 20meetrini sekundis. Pisut rahulikumaks muutub ilm alles reedel.

Tuul toob põhjast jahedamat õhku ja nii on esmaspäeval sooja 7 kuni 10, edaspidi 8 kuni 11 kraadi. Öötundidel jääb õhutemperatuur uuel nädalal 3 ja 9 kraadi vahele.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.