Tugevat tuult saadab homme vihm ({{commentsTotal}})

Koos tugeva tuulega on homme oodata ka vihmasadu. Pärastlõunal aga vihmavõimalus väheneb.

Homme hommikul sajab mitmel pool hoovihma. Tuul puhub edelast neli kuni kümme, puhanguti kuni 14, saartel ja rannikul 9 kuni 14, puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Sooja on hommikutundidel 10 kuni 15 kraadi.

Homme päeval on pilves selgimistega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma. Pärastlõunal aga pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub edela- ja läänetuul neli kuni kümme, puhanguti kuni 14, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Õhtupoolikul hakkab tuul järk-järgult nõrgenema. Sooja on päeval 13 kuni 15 kraadi.

Pühapäeval ja esmaspäeval jääb püsima pilves selgimistega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Pühapäeval puhub mõõdukas või nõrk lõunatuul, mis pöördub õhtuks kirdesse ja hakkab esmaspäeval taas tugevnema.

Toimetaja: Aleksander KrjukovEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.