Lähipäevade ilm püsib tormine ja sajune ({{commentsTotal}})

Lähipäevade ilm püsib sajune, eeloleva öö jooksul tormituuled nõrgenevad, kuid vaid korraks.

Öö hakul on ilm Eestis enamasti pilves ja sajab vihma, pärast keskööd pilvisus hõreneb ja sajab vähem. Tuul pöördub edelasse ja läände ning nõrgeneb 2 kuni 8, rannikul puhanguti kuni 12 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on öösel 7 kuni 12 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 2 kuni 8, rannikul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Sooja on 9 kuni 14 kraadi.

Päeval on taevas valdavalt pilves ja paiguti sajab hoovihma, õhtupoolikul jõuab saartele uus sajuala ja see levib kiiresti mandrile. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5 kuni 12, pärastlõunal puhanguti 15, saartel ja läänerannikul iiliti kuni 20 meetrini sekundis. Sooja on 14 kuni 17 kraadi.

Reede öösel sajab palju, päeval aga on sajuhooge hõredamalt. Lõõtsub väga tugev edelatuul, mille puhangud ulatuvad sisemaal 15 kuni 18 meetrini sekundis, paiguti kuni 20 meetrini sekundis. Rannikul võivad tormi-iilid ulatuda isegi 28 meetrini sekundis.

Laupäeva öösel annab tuul veidi järele ning rahuneb alles päeva jooksul. Päeval sajab ka mitmel pool vihma. Pühapäeval on ilm vaiksem, kuid ikkagi vihmahoogudega. Esmaspäeval hakkab tuul taas tugevnema ja kohti sajab hoovihma.

Päevased õhutemperatuurid kerkivad nädala lõpus veel kuni 16 kraadini. Esmaspäeval on jahedust rohkem - sooja on siis 11 kuni 13 kraadi. Öised termomeetrinäidud jäävad 0 veel kaugele, kuid langevad tasapisi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.