Teisipäeval võib kohati hoovihma sadada ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel võib teisipäeval kohati hoovihma sadada ning päeval püsib õhutemperatuur 10 soojakraadi lähistel.

Eeloleval ööl on pilvi vähe ja ilm sajuta. Põhja- ja kirdetuul tugevneb 4-10, saartel ja rannikul 14 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 2..7, rannikul paiguti 10 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Teisipäeva hommikuks kattub Põhja-Eestis taevas pilvedega ja kohati võib kohati nõrka vihma sadada. Lõuna pool on veel selgem ja sajuta. Puhub tugev kirdetuul, puhanguid on sisemaal 12, rannikul kuni 16 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 4 kraadist sisemaal 10 kraadini rannikul.

Homme päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub põhja- ja kirdetuul 7-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 18, õhtu poole puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Õhusooja on 7..11 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.