Järgnevad päevad püsivad tormised ({{commentsTotal}})

Ilm jääb nädala lõpuni tuuliseks.

Saabuval ööl on pilves selgimistega ilm, kohati sajab hoovihma. Puhub kirdetuul 7 kuni 12, puhanguti 15 meetrit sekundis, rannikul 12 kuni 17, puhanguti kuni 23 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 4 kuni 7, rannikul kuni 10 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul püsib pilves selgimistega ja olulise sajuta ilm, puhub tugev kirdetuul ja sooja on 5 kuni 10 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ning valdvalt kuiv ilm, puhub kirdetuul 8 kuni 13, puhanguti 18, rannikul 12 kuni 17, puhanguti kuni 23 meetrit sekundis. Sooja on 8 kuni 11 kraadi.

Ka järgmised päevad on väga tuulised, kuid samas püsib ilm suurema sajuta. Vaid laupäeva õhtul võib alates Lõuna-Eestist hoovihma tulla. Tuul lõõtsub kirdest ja ulatub rannikualadel nädala lõpuni 20 meetrini sekundis.

Ilm püsib jahe, mis tähendab, et neljapäeval ja reedel kerkib õhutemperatuur kuni 11, edaspidi 9 kraadini. Öised temperatuurid jäävad 1 ja 7 kraadi vahele.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.