Teisipäeval tuul rahuneb ({{commentsTotal}})

Pikalt lõõtsunud tuul teisipäeval vaibub ning ilm püsib nädala lõpuni rahulik.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega sajuta ilm, puhub ida- ja kirdetuul 4 kuni 10, saartel ja põhjarannikul puhanguti 14, öö hakul kuni 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +4, rannikul kuni +6 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilves selgimistega ja sajuta ilm, puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 9, saartel ja looderannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kraadist sisemaal +6 rannikul.

Ennelõunal on pilvi laialdaselt, pärastlõunal laiguti taevas selgineb ja ilm on sajuta. Puhub ida- ja kirdetuul 5 kuni 11, saarte rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis, õhtupoolikul tuul nõrgeneb. Õhusooja on 5 kuni 8 kraadi.

Järgnevad päevad on kõrgrõhkkonna valitsemise all. Kolmapäev tuleb rahulik ja laialdaselt selge taevaga. Öö on sisemaal 0 kraadi lähedane või napis miinuses, päeval paistab päike ja sooja on 7 kuni 9 kraadi.

Neljapäev on pilvisem, kuid püsib sajuta. Öösel on 1 kuni 3 kraadi külma, päevasooja on 5 kuni 7.

Reedel ja laupäeval püsib vaikne ja suurema sajuta ilm, taevas võib püsida aga madal pilvekiht. Rannikul võib veidi vihma sadada. Öine õhutemperatuur on 0 lähedane või pisut üle, päevane temperatuur 7 kraadi ümber.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.