Ilm on karge, kuid vaikne ja sajuta ({{commentsTotal}})

Pikalt lõõtsunud tuul vaibub ja vähemalt nädala lõpuni on ilm rahulik.

Saabuva ööl on Eestis pilves selgimistega ja sajuta ilm, puhub ida- ja kagutuul 2 kuni 7, saartel kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +2, rannikul kuni +6 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul püsib kõikjal kuiv ja pilves selgimistega ilm, kohati võib udu olla. Tuul puhub idakaarest 2 kuni 7, saartel kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +4, saartel kuni +6 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, puhub ida- ja kirdetuul 2 kuni 7, saartel kuni 9 meetrit sekundis. Sooja on päeval 5 kuni 8 kraadi.

Nädala lõpuni püsib pilves selgimistega ning valdavalt kuiv ilm. Neljapäeval ja reedel puhub põhjakaare tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Ka nädalavahetusel on ilm tänu nõrgale ja muutliku suunaga tuulele rahulik.

Öised õhutemperatuurid langevad sisemaal juba kuni 3 kraadi alla nulli, samas kui rannikualadel jääb ilm pehmemaks. Ka päeval on sooja napilt: keskmine õhutemperatuur püsib stabiilselt 6 kraadi juures.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.