Neljapäeval jääb püsima rahulik sügisilm ({{commentsTotal}})

Lähipäevadel jääb püsima rahulik sügisilm, sest Skandinaavia ja Soome kohal püsiv kõrgrõhuala hoiab ilma Läänemeremaades peamiselt sajuta ja vaikse.

Saabuval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ja sajuta ilm. Mitmel pool tekib udu. Puhub põhjakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2, rannikul kuni +6 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Homme hommikul on pilves selgimistega ning kuiv ilm. Kohati püsib udu. Tuul puhub põhjakaarest 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4, rannikul kohati kuni +6 kraadi.

Homme päeval jääb püsima pilves selgimistega ja sajuta ilm. Puhub valdavalt ida- ja kirdetuul 2-8 m/s. Sooja on päeval 4..7 kraadi.

Ka järgneval neljal päeval on meil pilves selgimistega ja olulise sajuta ilm. Reedel puhub vaikne põhja- ja kirdetuul, mis asendub laupäeval muutlikuma tuulega ning pöördub pühapäeval kagusse.

Esmaspäeval aga hakkab tuul taas tugevnema. Õhtemperatuur langeb reedel ja laupäeval sisemaal kuni -2, pühapäeval ja esmaspäeval -3 kraadini. Samas rannikualadel on ilm pehmem, seal on sooja kuni 6 kraadi.

Päevane õhutemperatuur tõuseb reedel ja laupäeval 5-7, pühapäeval ja esmaspäeval 4-8 soojakraadi vahele.

Toimetaja: Karin KoppelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.