Lähipäevade ilm püsib sajuta, rahulik ja jahe ({{commentsTotal}})

Reedel on ilm peamiselt sajuta ja rahulik, õhk on jahe.

Eeloleval ööl on Eestis pilves selgimistega ja sajuta ilm, paiguti on udu. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Õhutemperatuur on -2 ja +3 kraadi vahel, saarte rannikul on sooja kuni 6 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilves selgimistega ja sajuta, kuid kohati udune. Tuul on muutliku suunaga ja nõrk. Õhutemperatuur on -1 ja +4 kraadi vahel, saarte rannikul on kohati sooja kuni 6 kraadi

Päev on pilves selgimistega ja olulise sajuta. Tuul on mandril nõrk ja muutliku suunaga, saartel puhub idakaarest kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb + 4 kuni +8 kraadini.

Laupäeval ja pühapäeval olulist sadu pole, kuid ööd ja hommikud on mõnel pool udused. Ka päeval näitab päike ennast vähe. Tuul on mandril muutlik ja nõrk, saartel puhub mõõdukas kagutuul. Öösiti on sisealadel miinuskraade kuni 2, saarte rannikul on kohati sooja kuni 6 kraadi. Päevasel ajal tõuseb õhutemperatuur +4 kuni +8 kraadini.

Esmaspäeval peaks pilvkate hõrenema ning ilm on kuiv. Öösel on miinuskraade laialdaselt, miinimumnäidud langevad -3 kraadini. Saarte rannikul on sooja 5 kraadi ümber. Päevamaksimumid tõusevad +4 kuni +8 kraadini.

Teisipäeval püsib ilm sajuta, kuid veidi tugevneva kagutuulega. Öine õhutemperatuur on 0 kraadi ümber, päeval on sooja keskmiselt 6 kraadi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.