Laupäeval püsib pilvine ja udune ({{commentsTotal}})

Laupeäval püsib ilm sarnaselt tänasega pilvine ja udune.

Saabuval ööl on Eestis valdavalt pilves, üksikute selgimistega ilm. Mitmel pool tekib udu ja võib sadada uduvihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, saartel ida- ja kagutuul kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +3, saarte rannikul kohati +5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul jääb taevas valdavalt pilve, kohati püsib udu ja võib tibutada uduvihma. Tuul puhub idakaarest 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +6 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, ennelõunal püsib kohati udu ja võib uduvihma sadada. Puhub valdavalt idakaare tuul 2 kuni 8, saartel kagutuul 5 kuni 10, pärastlõunal puhanguti 13 meetrit sekundis. Sooja on päeval 4 kuni 7 kraadi.

Pühapäeval on ilm olulise sajuta, kuid jääb valdavalt pilve. Mandril puhub nõrk ja muutlik, saartel ja läänerannikul aga pisut tugevam kagutuul. Ka esmaspäeval valitseb kuiv ja pilves selgimistega ilm, samuti muutub kagutuul Mandri-Eestis tuntavamaks.

Teisipäeval on päikest rohkem näha ja ilm on kuiv. Kolmapäeval tõmbub taevas Lääne-Eesti kohal pilve ja sinna on oodata ka hoovihma. Ida pool on taevas selgem ja ilm püsib kuiv.

Öised õhutemperatuurid langevad nädalavahetusel kuni -1, uue nädala alguses -2 ja -3 kraadini. Päeval on sooja 4 kraadist 8 kraadini.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.