Ööd pakuvad järjest rohkem miinuskraade ({{commentsTotal}})

Õhutemperatuuri keskmine jääb praegu normist 2-3 kraadi madalamale ning sarnaneb pigem novembrile. Ka lähipäevil on õhk Eesti kohal jahe ning öösiti on järjes rohkem miinuskraade.

Esmaspäeval nihutab kõrgrõhuala oma keskme Peipsi äärest lõuna poole, läänepoolne madalrõhkkond liigub Briti saarte lähedalt Islandi suunas.

Sisuliselt püsime kahe võimsa rõhkkonna vahel, kuigi domineerivamaks saab kõrgrõhuala, mille loodeservas on tõenäosus päikest näha Eestis suur, aga mitte igal pool.

Õhumass püsib jahe. Öised ja hommikused miinuskraadid peaksid enne lõunat asenduma plusskraadidega.

Eeloleval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Mitmel pool on udu. Õhutemperatuur jääb -3 ja +3 kraadi vahel, saarte rannikul on sooja kuni 6 kraadi.

Esmaspäeva päeval on vahelduva pilvisusega ja sajuta. Sooja tuleb 3 kuni 7 kraadi.

Allikas: "Aktuaalne kaamera"Eurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.