Ilm püsib sajuta, sooja on kuni 7 kraadi ({{commentsTotal}})

Lähipäevadel on ilm vähese pilvisusega ja sajuta.

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, puhub lõunakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -4 kuni +2, saarte rannikul kuni +6 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on mandril laialdaselt selget taevast, saartel ja läänerannikul on pilvisem, aga ilm on kõikjal sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 2 kuni 5, saartel kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kraadist mandril kuni +4 kraadini Lääne-Eesti rannikualadel.

Päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm, puhub kagutuul 3 kuni 8, saartel kuni 11 meetrit sekundis. Õhusooja on 3 kuni 7 kraadi.

Kolmapäev ja neljapäev näitavad laiguti selget taevast, üksnes saartel on pilvisem ja ka uduvihma võib tibutada. Pilvkate hoiab öise temperatuuri napilt plusspoolel, aga selgema tähistaeva all jahtub õhk -3 kuni -4 kraadini, päevasoe kerkib 5 kuni 6 kraadi ümbrusse.

Reedest alates suurendab madalrõhkkond survet Läänemere poole. Ilm on pilvisem, aga ikka suurema sajuta. Õhutemperatuur on öösiti 0 ümber, sisemaal kraad-kaks miinuspoolele kaldu, rannikul ja ka pilvise taeva all plussis. Päevasooja on vaid 2 kuni 7 kraadi ja kõledust lisab tugev kagu- ja idatuul.

Toimetaja: Merili Nael



Eurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.