Neljapäeval püsib päikeseline ja rahulik ilm ({{commentsTotal}})

Järgmised paar päeva on veel sajuta, kuid nädalavahetusel võib hakata vihma sadama.

Eeloleval ööl on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, kohati tekib udu. Puhub valdavalt kagutuul 5 kuni 9, saartel ja rannikul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad -6 ja +6 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on mandril selge või vähese pilvisusega ilm, veidi pilvisem on saartel. Kohati võib olla ka udu. Õhutemperatuur on -6 kraadist +6 kraadini.

Päeval on enamasti päiksepaisteline, kuid kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagu- ja idatuul 5 kuni 11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja on tulemas 4 kuni 7 kraadi.

Ka reede möödub sajuta ning sooja on päeval 4 kraadi ringis. Laupäeval võib saartel vihma sadada ning õhutemperatuur jääb 2 ja 6 soojakraadi vahele.

Pühapäeval sajab vähest vihma peamiselt Lääne-Eestis ja ka termomeetrinäidud on kõikjal ööpäevaringselt plusspoolel.

Lähipäevadest kõige tuulisem päev on pühapäev, kui saartel puhub idatuul puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Uue nädala alguses on vähese vihma võimalus kõikjal Eestis ja sooja tuleb 3 kraadi ringis.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.