Ilus sügisilm püsib ({{commentsTotal}})

Lähipäevil püsib ilus sügisilm.

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Kohati tekib udu ning puhub kagutuul 3 kuni 8, saartel puhanguti kuni 11 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad -4 ja +6 kraadi vahele, vahendas "Aktuaaln ekaamera".

Hommikul on mandril selge või vähese pilvisusega ilm, saartel on pilvisem. Kohati võib olla udu. Õhutemperatuur on -4 kraadist +6 kraadini.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagutuul 4 kuni 8, saartel 6 kuni 12 meetrit sekundis. Sooja on oodata 4 kuni 8 kraadi.

Ka käesoleva nädala teine pool tuleb ilusa ja olulise sajuta ilmaga. Ööd mööduvad Mandri-Eestis miinuskraadidega, saartel jääb aga õhutemperatuur plusspoolele. Päeviti on sooja üle kogu Eesti 3 kuni 5 kraadi ringis.

Samas hakkab iga päevaga ida- ja kagutuul tugevenema - kui kolmapäeval puhub tuul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis, siis pühapäeval on saartel oodata iiliti kuni 20 meetrit sekundis.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.