Neljapäeval sajab mitmel pool lund ja lörtsi, saartel ka vihma ({{commentsTotal}})

Eelolevatel päevadel läheb ilm külmemaks ning mitmel pool sajab lund ja lörtsi, saartel ka vihma.

Eeloleval ööl on Eestis muutliku pilvisusega ilm, kohati sajab lund ja lörtsi, läänerannikul ka vihma. Paiguti võib olla udu ja teed muutuvad libedaks. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 8, rannikul loodetuul 5 kuni 10, puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur langeb 0 kuni -5 kraadini, saarte rannikul on kohati sooja kuni 2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on muutliku pilvisusega, kohati sajab lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Paiguti võib olla udu ja teed on libedad. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 8, rannikul loodetuul 4 kuni 9, puhanguti 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur püsib 0 kuni -5 kraadi vahel, saarte rannikul on sooja kuni 2 kraadi.

Päev on pilves selgimistega, mitmel pool sajab lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Libeduse oht püsib. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 8, läänerannikul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kraadist sisemaal +3 kraadini läänerannikul.

Reedel sajab aeg-ajalt lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Öösel on tuul nõrk, päeval muutub põhjakaarde pöörduv tuul tuntavamaks. Öösel on külma 4 kuni 10 kraadi, läänerannikul on õhutemperatuur 0 kraadi ümber, päeval on mandril nõrgad miinuskraadid, läänes tõuseb kergelt plussi.

Laupäeval sajab aeg-ajalt nõrka lund ja lörtsi. Öösel on külma 1 kuni 7 kraadi, päeval keskmiselt 3 kraadi. Pühapäeval jääb sadu veel vähemaks. Saju tõenäosus on suurim rannikualadel. Öö tuleb eelnevatest mõni kraad külmem ja õhutemperatuuri miinumid langevad kohati alla -10 kraadi, päeval on külma keskmiselt 4 kraadi.

Uue nädala alguses saabub praeguste prognooside järgi taas soojemat ja niiskemat õhku.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.