Lähipäevade ilm on miinuskraadide ja tugeva tuulega ({{commentsTotal}})

Eelolevatel päevadel sajab mitmel pool lund ja lörtsi ning puhub põhjatuul.

Saabuval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lund ja lörtsi, saarte rannikul ka vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, saartel loodetuul 5 kuni 10, puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni -7, kohati -10, rannikul paiguti 0 kuni +2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab mitmel pool lund ja lörtsi, saarte rannikul ka vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6, saartel loodetuul iiliti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb -10 ja +2 kraadi vahele.

Päeval püsib pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi. Tuul puhub valdavalt põhjakaarest 2 kuni 8, saartel 5 kuni 12, puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni -4, saartel kuni +2 kraadi.

Laupäeva öösel sajab üle Eesti lund ja kohati tuiskab. Põhja- ja loodetuul on tugev ning tänu sellele ka tuiskab. Päeval jätkub mitmel pool lume- ja lörtsisadu ning tuisk taandub rannikule. Laupäeva öösel langeb termomeetrinäit -1 kuni -7 kraadini, päeval jääb 0 ja -5 kraadi vahele.

Pühapäeval sajab lund põhiliselt rannikualadel ja ka idapiiri lähistel. Öösel on külma 4 kuni 10, päeval 1 kuni 6 kraadi. Esmaspäeva öösel hakkab ilm soojenema, tuul paisub öösel 20 meetrini sekundis ja püsib tormine ka päeval. Öösel sajab lund ja lörtsi, päeval lisandub sellele ka vihm.

Teisipäeval ilm rahuneb, öösel tuleb lund ja lörtsi, Lääne-Eestis sekka ka vihma. Päeval muutuvad sajuhood harvemaks ja lumisemaks, vaid saarte rannikul võib veel vihma tulla.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.