Neljapäeval sajab mitmel pool lörtsi ja vihma, puhub tugev tuul ({{commentsTotal}})

Neljapäeval on ilm pilves ja mitmel pool sajab lörtsi ja vihma, tuul on tugev, puhudes rannikul iiliti 18 meetrit sekundis.

Saabuval ööl on Eestis pilves ilm, sajab lund ja lörtsi, paiguti ka tuiskab, kuid pärast keskööd tuleb sekka ka vihma. Tuul pöördub kagust edelasse ja läände ning puhub tugevusega 6 kuni 12, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis, öö hakul Virumaa rannikul 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +2, öö hakul Ida-Eestis kuni -5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab lund ja lörtsi, saartel paiguti ka vihma. Puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 9, Pärnumaa rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +2 kraadi.

Päeval jääb taevas pilve, mitmel pool sajab lörtsi ja sekka tuleb ka vihma. Pärastlõunal sajuhood harvenevad ja lähevad järk-järgult üle lumesajuks. Õhtul pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Tugevneb edela- ja läänetuul, saartel loodetuul 6 kuni 11, puhanguti kuni 14, rannikul 18 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on päeval -1 kuni +2 kraadi, pärastlõunal hakkab Lääne-Eestist alates langema.

Ilm jääb tuuliseks ka järgmistel päevadel. Reedel on vahelduva pilvisusega ning suurema sajuta ilm. Laupäeval tuleb pilvi juurde ning aeg-ajalt võib tulla vähest lund. Pühapäeval aga on oodata suuremat lume- ja lörtsisadu ning ka tuule nõrgenemist. Esmaspäeval muutub ilm soojemaks: lume- ja lörtsisadu asendub alates Lääne-Eestist jällegi vihamaga.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.