Neljapäeval sajab mitmel pool lörtsi ja vihma, puhub tugev tuul ({{commentsTotal}})

Neljapäeval on ilm pilves ja mitmel pool sajab lörtsi ja vihma, tuul on tugev, puhudes rannikul iiliti 18 meetrit sekundis.

Saabuval ööl on Eestis pilves ilm, sajab lund ja lörtsi, paiguti ka tuiskab, kuid pärast keskööd tuleb sekka ka vihma. Tuul pöördub kagust edelasse ja läände ning puhub tugevusega 6 kuni 12, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis, öö hakul Virumaa rannikul 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +2, öö hakul Ida-Eestis kuni -5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab lund ja lörtsi, saartel paiguti ka vihma. Puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 9, Pärnumaa rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +2 kraadi.

Päeval jääb taevas pilve, mitmel pool sajab lörtsi ja sekka tuleb ka vihma. Pärastlõunal sajuhood harvenevad ja lähevad järk-järgult üle lumesajuks. Õhtul pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Tugevneb edela- ja läänetuul, saartel loodetuul 6 kuni 11, puhanguti kuni 14, rannikul 18 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on päeval -1 kuni +2 kraadi, pärastlõunal hakkab Lääne-Eestist alates langema.

Ilm jääb tuuliseks ka järgmistel päevadel. Reedel on vahelduva pilvisusega ning suurema sajuta ilm. Laupäeval tuleb pilvi juurde ning aeg-ajalt võib tulla vähest lund. Pühapäeval aga on oodata suuremat lume- ja lörtsisadu ning ka tuule nõrgenemist. Esmaspäeval muutub ilm soojemaks: lume- ja lörtsisadu asendub alates Lääne-Eestist jällegi vihamaga.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema