Vabariigi aastapäeva ilm on kergelt lumine ({{commentsTotal}})

Vabariigi aastapäeval sajab kohati kerget lund ning aeg-ajalt võib selgemat taevast näha.

Saabuval ööl on meil vahelduva pilvisusega ilm, paiguti võib sadada kerget lund. Puhub läänekaare tuul 4-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Külma on öösel -2 kuni -6, Põhja ja Kirde-Eesti kohati kuni -9 kraadi.

Reede hommikul muutub ilm pilvisemaks ja kohati tuleb kerget lund. Tuul puhub läänest ja loodest 4-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -6 kraadi.

Vabariigi aastapäeval on pilves selgimistega ilm. Paiguti sajab kerget lund või lörtsi. Puhub lääne- ja loodetuul 4-10, rannikul puhanguti 15, saartel 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on päeval -3 kuni +1 kraadi. Tallinas peaks hommikupoolikul paraadi eel ka selgemat taevast näha olema. Lõuna paiku võib aga merelt Tallinna kohale jõuda pilveala, kust võib ka kerget lund tulla.

Laupäeval ehk Tartu maratoni esimesel päeval jääb püsima pilves selgimistega ilm ning mitmel pool sajab vähest lund. Puhub üsnagi tugev loodetuul.

Pühapäeval tuul küll nõrgeneb, kuid hommikul hakkab alatest saartest lund sadama. Päeval laienevad lumepilved üle Mandri-Eesti. Ilma soojenedes läheb saartel sadu algul üle lörtsiks, õhtul aga vihmaks. Nädala alguses jääb valitsema pilves selgimistega ilm ning õhutemperatuur kerkib järk-järgult kõrgemale.

Kui esmaspäeval sajab lörtsi ja vihma, siis teisipäeval vihma.

Toimetaja: Merilin PärliMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema