Laupäeval püsivad ilmaolud talvised ({{commentsTotal}})

Vabariigi aastapäev algas mitmel pool päikeselise ilmaga, kuid päeva edenedes on pilvisus tihenenud ning paiguti sajab vähest lund. Ilmaolud püsivad talvised ka laupäeval.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm, hooti sajab lund, mitmel pool tuiskab. Puhub lääne- ja loodetuul 6 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Külma on -2 kraadist -8 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lund ja tuiskab. Loode- ja läänetuul püsib puhanguline. Õhutemperatuur on -2 ja -7 kraadi vahel.

Päeval on valdalt pilves ilm, õhtupoolikul pilvisus hõreneb. Kohati sajab lund, võib ka tuisata. Puhub loodetuul 7 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad 0 ja -4 kraadi vahele.

Pühapäeva hommikul hakkab saartel sadama lund, mis levib üle kogu Eesti itta, pärastlõunal läheb läänepool sadu üle vihmaks. Õhutemperatuur on 0 kraadi ringis.

Uus nädal algab olulise sajuta ning sooja on +1 kraadi ringis. Teisipäeval sajab kohati vihma ja lörtsi. Õhutemperatuur teeb aga läbi tõusu ja keskmiselt on sooja 5 kraadi ümber.

Kolmapäeval hakkab alates lõunast sadama vihma. Põhja pool levib sadu kiiresti ja läheb õhtuks üle lörtsiks. Sooja tuleb 2 kuni 7 kraadi. Tuul on kõigil päevadel vaikne või mõõdukas.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.