Laupäeval püsivad ilmaolud talvised ({{commentsTotal}})

Vabariigi aastapäev algas mitmel pool päikeselise ilmaga, kuid päeva edenedes on pilvisus tihenenud ning paiguti sajab vähest lund. Ilmaolud püsivad talvised ka laupäeval.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm, hooti sajab lund, mitmel pool tuiskab. Puhub lääne- ja loodetuul 6 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Külma on -2 kraadist -8 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lund ja tuiskab. Loode- ja läänetuul püsib puhanguline. Õhutemperatuur on -2 ja -7 kraadi vahel.

Päeval on valdalt pilves ilm, õhtupoolikul pilvisus hõreneb. Kohati sajab lund, võib ka tuisata. Puhub loodetuul 7 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad 0 ja -4 kraadi vahele.

Pühapäeva hommikul hakkab saartel sadama lund, mis levib üle kogu Eesti itta, pärastlõunal läheb läänepool sadu üle vihmaks. Õhutemperatuur on 0 kraadi ringis.

Uus nädal algab olulise sajuta ning sooja on +1 kraadi ringis. Teisipäeval sajab kohati vihma ja lörtsi. Õhutemperatuur teeb aga läbi tõusu ja keskmiselt on sooja 5 kraadi ümber.

Kolmapäeval hakkab alates lõunast sadama vihma. Põhja pool levib sadu kiiresti ja läheb õhtuks üle lörtsiks. Sooja tuleb 2 kuni 7 kraadi. Tuul on kõigil päevadel vaikne või mõõdukas.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema