Pühapäeval levib üle Eesti lume- ja lörtsisadu ({{commentsTotal}})

Pühapäeval sajab mitmel pool lund ja lörtsi, uuel nädalal läheb soojemaks.

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja vaid kohati võib vähest lund sadada. Tuul pöördub pärast keskööd edelasse ja lõunasse ning tugevneb saartel puhanguti kuni 14 meetrini sekundis. Kui saartel ja rannikul on külma paari kraadi ringis, siis Narvas langeb aga kuni -8 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikuks pilvisus tiheneb ning saartel hakkab lund ja lörtsi sadama, kohati on ka udu. Õhutemperatuur on siis -7 kraadist 0 kraadini.

Päeval on taevas pilves. Lume- ja lörtsisadu levib kiiresti üle Eesti itta. Pärast lõunat läheb sadu saartel üle aga juba vihmaks. Kohati on udu ja jäidet. Puhub muutliku suunaga tuul 3 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb homme päeval 2 külma- ja 3 soojakraadi vahele.

Esmaspäeval on ilm rahulik ja päikestki peaks näha olema. Õhk läheb päeva peale soojemaks ja järgnevatel päevadel tõuseb termomeetri näit juba ööpäevaringselt plusspoolele. Aeg-ajalt sajab ka vihma.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema