Teisipäeval on kuni 8 kraadi sooja, kohati sajab vihma ({{commentsTotal}})

Teisipäeval on temperatuur plusspoolel, mõnel pool sajab veidi vihma.

Eeloleval ööl sajab mõnes kohas vähest vihma, öö hakul sekka ka lörtsi. Puhub kagu- ja lõunatuul 5 kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +3, öö hakul Kirde-Eestis kuni -3 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on saartel selgemaid laike, mandril on taevas pilvine. Üksikutes kohtades sajab nõrka vihma. Puhub kagutuul 5 kuni 10, saartel, rannikul ja Peipsi ääres puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +1 kuni +3 kraadi.

Päeval sajab kohati vihma, õhtu poole pilved tihenevad ja lääne poolt alates muutub sadu laialdasemaks. Puhub kagu- ja lõunatuul 5 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +2 kuni +8 kraadi.

Kolmapäevaks toob madalrõhkkond vihma, sajusem on öö ja taas õhtupoolik. Neljapäev lisab vihma ja lörtsi, sajupilvi on enam öö hakul ja taas pärastlõunal. Öine miinimum on 0 kraadi lähedane või pisut üle, päeval on sooja 3-4, lõunaservas kuni 6 kraadi.

Reedel ilm veidi jaheneb, sadu tuleb alla enamasti lörtsina. Laupäeval on sajuhooge harva. Öösel on õhutemperatuur 0 kraadi piiril või veidi miinuspoolel, päeval on sooja 2 kuni 4 kraadi.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema