Kolmapäev on sajune, sooja tuleb kuni 7 kraadi ({{commentsTotal}})

Kolmapäeval on ilm soe ja sajune.

Saabuval ööl jääb taevas pilve ning pea kõikjal sajab vihma ja lörtsi, paiguti tekib udu. Vastu hommikut aga pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub lõunakaare tuul 4 kuni 10, rannikul öö hakul kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +4 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilves selgimistega ja sajuta ilm, kohati on udu. Puhub lõunakaare tuul 2 kuni 7, rannikul kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +3 kraadi.

Päeval on enamasti pilves ilm. Keskpäeval hakkab Lõuna-Eestist alates vihma sadama ning õhtul tuleb sekka ka lörtsi. Tuul pöördub idakaarde ja sooja on päeval 2 kuni 7 kraadi.

Järgneval neljal päeval valitseb pilves selgimistega ilm. Õhutemperatuur hakkab järk-järgult langema, jõudes pühapäevaks taas miinuspoolele.

Neljapäeva öösel sajab mitmel pool lörsti ja vihma, päeval tibutab vihma vaid mõnes kohas. Öösel ja hommikul puhub tugev edela- ja lõunatuul, mis peaks pärastlõunal nõrgenema.

Reede öösel sajab vihma ja lörtsi, hommikuks muutub sadu lumisemaks. Reede päeval on sadusid hõredamalt - tuleb enamasti lörtsi, mõnes kohas ka vihma. Õhtul aga jõuab taas kohale uus tihedam sajuala. Tuul pöördub reedel idakaarest läänekaarde ning on tuntav.

Sadu jätkub ka laupäeva öösel, päeval aga jääb sajuhoogusid vähemaks. Puhub nõrk lääne- või muutliku suunaga tuul. Pühapäeval pöördub tuul kirdesse ja tugevneb, ilm aga on valdavalt kuiv.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema