Reedel läheb ilm sajusemaks ja jahedamaks ({{commentsTotal}})

Reedel sajab mitmel pool lörtsi ja vihma ning läheb ka veidi jahedamaks.

Eeloleval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab vähest lörtsi või lund ning tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on taevas valdavalt pilves, paiguti tuleb enamasti vähest lörtsi ja lund ning on udu. Puhub nõrk ja muutliku suunaga tuul ning õhutemperatuur on -2 kuni +1 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lörtsi ja vihma, kohati võib tulla ka lund. Puhub lääne- ja edelatuul 3 kuni 9, saartel puhanguti 13 meetrit sekundis. Sooja on päeval 1 kuni 4 kraadi.

Kui laupäeva öösel sajab lörtsi ja lund, siis päeval hakkab ilm kuivemaks ja jahedamaks muutuma. Tuul pöördub põhjakaarde ja on esialgu mõõdukas. Õösel langeb termomeetrinäit kuni -4 kraadini, päeval tõuseb -1 ja +2 kraadi vahele ning hakkab õhtul langema.

Pühapäeval taevas selgineb ja ilm püsib sajuta. Tuul pöördub kirdesse ja muutub tugevamaks, ulatudes rannikul kuni 15 meetrini sekundis. Õhutemperatuur langeb öösel sisemaal -4 kuni -8 kraadini, päeval tõuseb 0 kuni -4 kraadini.

Sarnased ilmaolud kestavad teisipäevani, kuid kirdteuul muutub veel tugevamaks ning hommikul ja päeval sajab mitmel pool lund.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema