Reedel läheb ilm sajusemaks ja jahedamaks ({{commentsTotal}})

Reedel sajab mitmel pool lörtsi ja vihma ning läheb ka veidi jahedamaks.

Eeloleval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab vähest lörtsi või lund ning tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on taevas valdavalt pilves, paiguti tuleb enamasti vähest lörtsi ja lund ning on udu. Puhub nõrk ja muutliku suunaga tuul ning õhutemperatuur on -2 kuni +1 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab lörtsi ja vihma, kohati võib tulla ka lund. Puhub lääne- ja edelatuul 3 kuni 9, saartel puhanguti 13 meetrit sekundis. Sooja on päeval 1 kuni 4 kraadi.

Kui laupäeva öösel sajab lörtsi ja lund, siis päeval hakkab ilm kuivemaks ja jahedamaks muutuma. Tuul pöördub põhjakaarde ja on esialgu mõõdukas. Õösel langeb termomeetrinäit kuni -4 kraadini, päeval tõuseb -1 ja +2 kraadi vahele ning hakkab õhtul langema.

Pühapäeval taevas selgineb ja ilm püsib sajuta. Tuul pöördub kirdesse ja muutub tugevamaks, ulatudes rannikul kuni 15 meetrini sekundis. Õhutemperatuur langeb öösel sisemaal -4 kuni -8 kraadini, päeval tõuseb 0 kuni -4 kraadini.

Sarnased ilmaolud kestavad teisipäevani, kuid kirdteuul muutub veel tugevamaks ning hommikul ja päeval sajab mitmel pool lund.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.