Nädalavahetusel läheb ilm külmemaks ({{commentsTotal}})

Nädalavahetusel läheb ilm külmemaks ning mitmel pool sajab vähest lund, lörtsi ja vihma.

Eeloleval ööl valitseb Eestis pilves selgimistega ilm, sajab lund, lörtsi ja vihma ning kohati on udu. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab paiguti vähest lörtsi ja lund ning on udu. Tuul puhub läänekaarest 1 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +1 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab vähest lund, lörtsi ja vihma. Ennelõunal puhub nõrk muutliku suunaga tuul, pärastlõunal pöördub põhjakaarde ja puhub tugevusega 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on päeval 0 kuni +5 kraadi, õhtupoolikul langeb miinuspoolele.

Pühapäeval on ilus päikeseline talveilm, kuid puhub tugevapoolne kirde- ja põhjatuul. Esmaspäeval tuleb pilvi juurde ja mitmel pool sajab nõrka lund. Kirdetuul tugeveneb veelgi, saartel ja rannikul isegi kuni 20 meetrini sekundis. Külma on öösel 2 kuni 8 kraadi, päeval jääb õhutemperatuur 0 ja -3 kraadi vahele.

Teisipäeva öösel sajab lund, Lõuna-Eestis ka lörtsi ja vihma. Mitmel pool tuiskab, kuna kirde- ja idatuul püsib tugev. Külma on teisipäeva öösel 2 kraadist 6 kraadini. Hommikul hakkab temperatuur tõusma, ka tuul muutub nõrgemaks.

Päeval sajab lund ja lörtsi ning sadu lakkab alles õhtupoolikul. Õhtumeperatuur on päeval +1 ja -1 kraadi vahel. Kolmapäevaks pöördub tuul edelasse ning oodata on sombust ja jätkuvalt tuulist sulailma.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema