Pühapäeval läheb ilm külmemaks ({{commentsTotal}})

Pühapäevane ilm peaks püsima aga kuiv, kuid rannikul tuleb arvestada üsna tugeva tuulega. Öösel tugevneb Skandinaavia kohal kõrgrõhuhari ja selle lõunaserv ulatub ka Eestini. Taevas läheb selgemaks ning õhutemperatuur langeb miinuspoolele. Pühapäeval suureneb aga lõunapoolse madalrõhkkonna surve ning kahe rõhkkonna piirimail tugevneb kirdetuul.

Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta ilm. Paiguti on aga udu ja jäidet. Puhub kirde- ja põhjatuul 4-10 meetrit sekundis ning külma on 2-8 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on ilm vähese või vahelduva pilvisusega ja olulise sajuta. Külma on siis 2 kuni 7 kraadi.

Päev tuleb samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Kirde- ja põhjatuul tugevneb aga 5-11, saartel puhanguti kuni 15, õhtupoolikul ka kuni 18 meetrini sekundis.

Õhutemperatuur jääb homme päeval 1-3 külmakraadi piiresse.

Õhutemperatuur püsib ööpäevaringselt miinuspoolel ka esmaspäeval.

Toimetaja: Aleksander KrjukovMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema