Pühapäeval läheb ilm külmemaks ({{commentsTotal}})

Pühapäevane ilm peaks püsima aga kuiv, kuid rannikul tuleb arvestada üsna tugeva tuulega. Öösel tugevneb Skandinaavia kohal kõrgrõhuhari ja selle lõunaserv ulatub ka Eestini. Taevas läheb selgemaks ning õhutemperatuur langeb miinuspoolele. Pühapäeval suureneb aga lõunapoolse madalrõhkkonna surve ning kahe rõhkkonna piirimail tugevneb kirdetuul.

Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta ilm. Paiguti on aga udu ja jäidet. Puhub kirde- ja põhjatuul 4-10 meetrit sekundis ning külma on 2-8 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on ilm vähese või vahelduva pilvisusega ja olulise sajuta. Külma on siis 2 kuni 7 kraadi.

Päev tuleb samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Kirde- ja põhjatuul tugevneb aga 5-11, saartel puhanguti kuni 15, õhtupoolikul ka kuni 18 meetrini sekundis.

Õhutemperatuur jääb homme päeval 1-3 külmakraadi piiresse.

Õhutemperatuur püsib ööpäevaringselt miinuspoolel ka esmaspäeval.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.