Teisipäeval sajab lund ja tuiskab ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel läheb ilm teisipäeval külmaks, sajab lund ning mitmel pool tuiskab.

Eeloleval ööl läheb Eestis ilm pilve ning lumesadu levib Lõuna-Eestist põhja poole, kohati tuiskab. Puhub kirdetuul iiliti 15-17, rannikul 18-25 meetrit sekundis. Külma on 2..7 kraadi.

Teisipäeva hommik on pilves. Sajab lund ja tuiskab. Kirde- ja idatuule puhangud ulatuvad sisealadel 15, rannikul 18-23 meetrini sekundis. Külma on 1..6 kraadi.

Päeval tuisuilm jätkub. Pärastlõunal jääb sadu harvemaks ning lõunas tuleb ka lörtsi. Lõuna-Eestis suureneb jäiteoht.

Õhtul läheb lume- ja lörtsisadu uuesti intensiivsemaks. Tuul puhub kirdest ja idast iiliti 11-15, rannikul 18-23 meetrit sekundis, õhtupoolikul annab tuul järele. Põhja-Eestis on külma 1..3 kraadini, Lõuna-Eestis tõuseb õhutemperatuur -1..+2° kraadini.

Toimetaja: Laur ViirandVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.