Teisipäeval sajab lund ja tuiskab ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel läheb ilm teisipäeval külmaks, sajab lund ning mitmel pool tuiskab.

Eeloleval ööl läheb Eestis ilm pilve ning lumesadu levib Lõuna-Eestist põhja poole, kohati tuiskab. Puhub kirdetuul iiliti 15-17, rannikul 18-25 meetrit sekundis. Külma on 2..7 kraadi.

Teisipäeva hommik on pilves. Sajab lund ja tuiskab. Kirde- ja idatuule puhangud ulatuvad sisealadel 15, rannikul 18-23 meetrini sekundis. Külma on 1..6 kraadi.

Päeval tuisuilm jätkub. Pärastlõunal jääb sadu harvemaks ning lõunas tuleb ka lörtsi. Lõuna-Eestis suureneb jäiteoht.

Õhtul läheb lume- ja lörtsisadu uuesti intensiivsemaks. Tuul puhub kirdest ja idast iiliti 11-15, rannikul 18-23 meetrit sekundis, õhtupoolikul annab tuul järele. Põhja-Eestis on külma 1..3 kraadini, Lõuna-Eestis tõuseb õhutemperatuur -1..+2° kraadini.

Toimetaja: Laur ViirandMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema