Kolmapäeval on ilm soojem, kuid lund ja lörtsi sajab ikka ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel on ilm kolmapäeval mõnevõrra soojem ning päevasel ajal püsib õhutemperatuur plusspoolel. Samas võib ööpäeva jooksul mitmel poold lund või lörtsi sadada.

Saabuval ööl on Eestis pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi ning kohati võib tekkida jäidet. Idakaare tuul nõrgeneb 3 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti 14 meetrini sekundis. Õhutemperatuur ulatub -2 kraadist sisemaal +2 kraadini saartel.

Kolmapäeva hommikul jääb taevas pilve. Kohati sajab vähest lund, saartel ka lörtsi. Tuul pöördub lõunasse ja kagusse ning puhub tugevusega 5-10, saartel iiliti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1..+1 kraadi.

Päeval on meil pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Selgem on taevas Ida-Eestis, saju võimalus on suurem Lääne-Eestis. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on päeval kuni 4 kraadiga plusspoolel, kuid hakkab õhtul langema.

Toimetaja: Laur ViirandMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema