Tallinna tudengipäevad saavad täna avalöögi öölaulupeoga ({{commentsTotal}})

Tallinna tudengipäevad algavad täna õhtul avaparaadiga Raekoja platsilt ja jätkuvad traditsioonilise öölaulupeoga Vabaduse väljakul.
Paraadi, mis kulgeb Raekoja platsilt Vabaduse väljakule, avab kell 20 spordi- ja noorsooameti juhataja Rein Ilves. Meeleolu loob Tallinna tehnikaülikooli (TTÜ) puhkpilliorkester, teatasid ürituse korraldajad.

Avaparaadile järgneb kell 21 öölaulupidu, mida eelmisel aastal külastas üle 10 000 inimese.

"Rahvas soovib tunda ühtekuuluvust ja nautida oma rahvuslikku olemust. Sel aastal loob tunde Ivo Linna ja Anti Kammiste, Hardi Volmer, Teele Viira, Keit Triisa, Iksevald Rannap jpt lauljad. Öölaulupeole on oodatud kõik inimesed," rääkis ürituse peakorraldaja Iris Elias.

Tudengupäevade raames toimub pealinnas viie päeva jooksul üle poolesaja erineva ürituse. Programmis on mitmed traditsioonilised ning samuti uued üritused.

Traditsioonilised üritused on öölaulupidu, pubiralli, Majandusmõtleja, Tudengifest staadionkontsert, kus esinevad August Hunt, Ska Faktor ja Tanel Padar & The Sun. Samuti on väga oodatud tudengijooks, Pedafolk, pappmasinate romuralli ning lõpupidu, mis sel aastal toimub TTÜ tudengimajas.

Toimetaja: Inga-Gretel LinkgreimJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema