Teetöötajate ja transpordi ametiühing korraldab piketi ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Jaeketi Eesti Tarbijate Kooperatiiv ning Eesti Transpordi ja Teetöötajate Ametiühingu pea aasta kestnud läbirääkimised laotöötajate kollektiivleppe sõlmimiseks on takerdunud ja ametiühing kavandab täna pärastlõunaks piketti.

Ametiühingu juhi Jaan-Hendrik Toomeli sõnul jäid läbirääkimised toppama 10-protsendilise palgatõusu nõudmise juures.

ETK juhi Jaanus Vihandi sõnul on pea aasta kestnud läbirääkimistel jõutud mitmes küsimuses mõlemat poolt rahuldava kompromissini.

Vihandi sõnul on järgmise aasta eelarves ETK kavandanud töötajate töötasude tõusuks suuremaid summasid, kui ametiühingu esitatud ettepaneku järgi vaja oleks.

Need summad jagunevad aga teisiti kui Eesti Transpordi ja Teetöötajate Ametiühingu nägemuses toodud. ETK ladudes töötab 150 inimest, kellest enam kui pooled on ametiühingu liikmed.

Toimetaja: Priit LutsJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema