Täna on viimane võimalus anda oma hääl eel- ja e-valimistel ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Riigikogu valimistel on täna viimane võimalus anda oma hääl eel- ja e-valimistel.

Eelvalimiste raames saab enda hääle anda oma ringkonna kandidaadi poolt ükskõik millises valimisjaoskonnas veel täna õhtul kella kaheksani. Internetis saab oma elektroonilist häält anda täna õhtul kella kuueni.

E- ja eelvalimiste raames on seni oma hääle andnud ligi neljandik ehk 24 protsenti valimis-õiguslikest kodanikest. Eelmistel parlamendivalimistel neli aastat tagasi andis sama ajaga oma hääle eelvalimistel 18,6% protsenti valijatest.

Võrreldes eelmiste valimistega on hääle andmine eelhääletusel tehtud ka valijatele lihtsamaks, sest on lisandunud võimalus eelhääletada ka maakonnakeskustes.

Riigikogu valimiste põhipäev on pühapäeval, 1. märtsil ja siis saab valida ainult kodukoha järgses valimispunktis ning juba varasemalt antud häält enam muuta ei saa.

Toimetaja: Sven RandlaidEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.