Tänasel valimispäeval saab hääletamas käia alates kella üheksast ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR
{{1425184455000 | amCalendar}}

Täna on riigikogu valimiste päev. Kõik 574 valimisjaoskonda on avatud kella üheksast hommikul kella kaheksani õhtul. Kui valimisotsus on veel langetamata võib oma ringkonna kandidaatidega tutvuda ERR Valimisportaali kandidaatide andmebaasi vahendusel.

Täna on riigikogu valimiste päev. Kõik 574 valimisjaoskonda on avatud kella üheksast hommikul kella kaheksani õhtul.
Valimispäeval saab hääletada üksnes oma kodukoha valimisjaoskonnas ning eelvalimiste ajal antud häält muuta ei saa.

Terviseseisundi tõttu või mõne muu mõjuva põhjusega on võimalik valimispäeval ka kodus hääletada.
Kolmapäeval lõppenud eelhääletamisel osales 33 protsenti valijatest. Elektroonilisel hääletamisel osales 176 491 valijat, jaoskonnas käis valimas 119 618 inimest.

Riigikogu valimistele on üles seatud 874 kandidaati. Kandideerivad kümne erakonna esindajad ja 13 üksikkandidaati.

Kui te ei ole veel otsustanud, kelle poolt hääle annate, on üks lahendus ERR Valimisportaali kandidaatide andmebaas, mis sisaldab põhilist taustateavet kõigi parlamenti pürgijate kohta. Lihtsalt klikkge oma ringkonnal ning valige endale sobiv kandidaat välja.

Toimetaja: Marju HimmaVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.