Seni suurim kaitseväe õppus Siil hakkab otsi kokku tõmbama ({{commentsTotal}})

Kaitseväe suurõppus Siil lõpeb 15. mail, jäänud on varustuse hooldus ja kojuminek.

Täna rivistus Tapal esimene jalaväebrigaad esmakordselt täiskoosseisus, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ligi pooleteise kilomeetri pikkuses rivis oli 4500 reservväelast, ajateenijat ja tegevväelast ning tehnika.

Kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terras ütles õppusel osalenuid kiites, et nad andsid hindamatu kogemuse, mida parandada formeerimisel, et kõik läheks ladusalt ja meie vägi oleks võimalikult kiirelt lahinguvalmis.

Õppusel Siil oli 13 000 osalejat.

Toimetaja: Liis VelskerKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.