Mektory sõlmis koostööleppe Haapsalu innovatsioonikeskusega ({{commentsTotal}})

Tallinna Tehnikaülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus Mektory soovib pöörata ettevõtlus- ja teadushuvi arendamisel senisest enam tähelepanu regionaalsele koostööle. Täna sõlmis Mektory koostöölepingu Haapsalu innovatsioonikeskusega Innokas.

Lepingu eemärgiks on loodus- ja täppisteaduste populariseerimine Läänemaal. Koostöö alguse tähistamiseks kinkis Mektory oma Läänemaa partnerile kümme noortele mõeldud tööpinki, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Sügisest on plaanis alustada projektiga "Innokas ratastel", mille raames sõidab mööda Läänemaa koole ringi mobiilseks klassiruumiks ehitatud veoauto. Auto täidetakse seadmete ja masinatega, mille kasutamist õpilased proovida saavad.

"Kaks kolmandikku meie ülikooli üliõpilastest tegelikult õpib inseneeria valdkonnas ja täppisteaduste poole peal, mis teeb meile väga head meelt, et mitte ainult kõik ei õpi majandust. Ma arvan, et see huvi järjest kasvab ja sellised ettevõtmised ja sellised just regioonides toimetamised aitavad sellele kindlasti kaasa," ütles TTÜ Mektory innovatsioonikeskuse direktor Tea Varrak.

Toimetaja: Aleksander KrjukovJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema