Luuletav robot paneb Arvamusfestivalil kokku täiesti uutmoodi värsiridu ({{commentsTotal}})

Arvamusfestivali kultuuriprogramm üllatab sel korral digitaalse luulega, mis annab Eesti luuleklassikale uue mõõtme.

Ürituse peakorraldaja Taavet Jansen rääkis intervjuus ERR.ee'le, et digital poetry slam on formaat, kus kasutatakse Eesti luuleklassikat ja arvutit selleks, et luua uusi assositsioone ja uut luulet.

"Süsteem on väga lihtne, võtame olemasolevad luuletused ning teeme smash up'i, mis paneb need juhuslikult kokku. Robot on autor ja meie kui toimetajad püüame aru saada, mida see robot meile öelda tahab," selgitas Jansen.

"Mitte kunagi ei tea ette, mis sealt välja tuleb. See teebki asja põnevaks," lisas ta.

Toimetaja: Priit LutsTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.