Mees jäi elukaaslase peksmises süüdi ({{commentsTotal}})

Rasmus Vesiloo
Rasmus Vesiloo Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Riigikohus jättis eile muutmata praeguseks endise elukaaslase Triin Tuleviga vägivallatsenud Rasmus Vesiloole mõistetud karistuse.

Riigikohus ei rahuldanud vandeadvokaat Aadu Lubergi kassatsioonkaebust ja jättis Vesiloole (30) kehalise väärkohtlemise eest mõistetud tingimisi üheksa kuu pikkuse vangistuse kolmeaastase katseajaga muutmata.

Kohus mõistis Vesiloolt Tulevi kasuks välja ka 3500 eurot, kuigi naine nõudis tsiviilhagis 20 000 euro suurust valuraha.

Põhja ringkonnaprokuratuuri süüdistuse järgi peksis Vesiloo 2013. aasta augustis oma toonast elukaaslast, lapseootel Tulevit ja tekitas talle füüsilist valu ja tervisekahjutusi.

Perevägivalla juhtumi tõi avalikkuse ette ETV saade "Pealtnägija" mullu 8. oktoobril.

Süüdimõistmisel kehalises väärkohtlemises näeb karistusseadustik ette rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Toimetaja: Marek KuulMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema