Pärnus hukkus tulekahjus naine ({{commentsTotal}})

Pärnus hukkus eile õhtul paarismaja tulekahjus naine ning põletushaavu sai mees, kelle kiirabi toimetas haiglasse.

Häirekeskus sai teate tulekahjust Karjamaa tänaval kell 20.49. Teataja sõnul oli paarismaja aknast väljas leek ja põlevas majas võib olla ka inimene, ütles Lääne päästekeskuse valvepressiesindaja Indrek Laanepõld ERR.ee-le.

Nelja minutiga esimesena kohale jõudnud Pärnu komando kaks päästemeeskonda sisenesid suitsusukeldumise varustuses koheselt hoonesse ja alustasid inimese otsinguid ning kustutustöid.

Kell 21.05 anti hoonest leitud naine üle kiirabile, kuid tema elu meedikutel päästa ei õnnestunud. Kiirabi toimetas haiglasse põletushaavu saanud mehe.

Kustutustöödel sai kerge vingumürgituse üks päästja, kes sai pärast esmaabi tööd jätkata.

Hoones sai kahjustusi teine korrus ja pööning.

Tulekahju tekkepõhjuse selgitab välja uurimine.

Toimetaja: Marek KuulMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.