Põhja prefektuur: Asula tänava autode põleng ei olnud sarisüütamine ({{commentsTotal}})

Tallinnas Asula tänaval läksid möödunud ööl põlema kaks sõiduautot ja kaubik. Nii Päästeameti kui ka politsei hinnangul on tulekahju arvatav tekkepõhjus süütamine.

Häirekeskus sai enne kella nelja teate kahest lausleegiga põlevast sõiduautost. Päästjate kohale saabudes põles ka juba kolmas auto ja neljas sõiduk sai kergemaid kuumakahjustusi. Keegi vahejuhtumi käigus kannatada ei saanud, tekitatud varalise kahju suurus on selgitamisel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Politsei kinnitusel on tegu ohtliku juhtumiga, sest tule levik on sageli ettearvamatu.

Juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku vara hävitamise paragrahvi alusel.

Põhja prefektuuri raskete kuritegude talituse juhi Roger Kummi sõnul on ei ole tänase juhtumi põhjal alust arvata, et tegu oleks sarisüütamisega: "Tööpraktiika näitab seda, et süütamise või õigemini vara kahjustamise taga võib olla nii vandalism, kindlustuskelmus või ka kättemaks - neid põhjuseid on erinevaid."

Toimetaja: Greete PalmisteFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.