Põhja prefektuur: Asula tänava autode põleng ei olnud sarisüütamine ({{commentsTotal}})

Tallinnas Asula tänaval läksid möödunud ööl põlema kaks sõiduautot ja kaubik. Nii Päästeameti kui ka politsei hinnangul on tulekahju arvatav tekkepõhjus süütamine.

Häirekeskus sai enne kella nelja teate kahest lausleegiga põlevast sõiduautost. Päästjate kohale saabudes põles ka juba kolmas auto ja neljas sõiduk sai kergemaid kuumakahjustusi. Keegi vahejuhtumi käigus kannatada ei saanud, tekitatud varalise kahju suurus on selgitamisel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Politsei kinnitusel on tegu ohtliku juhtumiga, sest tule levik on sageli ettearvamatu.

Juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku vara hävitamise paragrahvi alusel.

Põhja prefektuuri raskete kuritegude talituse juhi Roger Kummi sõnul on ei ole tänase juhtumi põhjal alust arvata, et tegu oleks sarisüütamisega: "Tööpraktiika näitab seda, et süütamise või õigemini vara kahjustamise taga võib olla nii vandalism, kindlustuskelmus või ka kättemaks - neid põhjuseid on erinevaid."

Toimetaja: Greete PalmisteLunavararünnak.Lunavararünnak.
Maailmas levib ulatuslik lunavararünnak

Mitmed suurfirmad üle maailma on teatanud lunarahanõudega küberrünnakust, alguses levis viirus Euroopas, kuid juba on teateid ka USA ettevõtetest. RIA andmetel ei ole Eestit rünne esialgu tabanud.

Uuendatud: 21:11 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics