Postimees nimetas aasta arvamusliidriks Jaak Jõerüüdi ({{commentsTotal}})

Ajaleht Postimees valis aasta arvamusliidriks diplomaadi, kirjaniku ja kolumnisti Jaak Jõerüüdi.

Aasta arvamusliidri tiitel anti Jõerüüdile koos Johann Voldemar Jannseni kujuga traditsioonilisel arvamusliidrite lõunal, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Tiitli üleandmisele eelnenud ettekannetes rääkisid professor Jüri Allik ja näitleja Evelin Võigemast. Võigemast kõneles hirmudest Eesti ühiskonnas ning tõi muuhulgas välja, et viimasel ajal on hirmutamine muutunud Eestis justkui asjaks iseeneses.

Võigemasti hinnangul viib pidev pseudohirmudega tegelemine aga tähelepanu eemale Eesti tegelikest probleemidest, nagu näiteks vaesuses elavad lapsed või naistevastane vägivald.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.