Edgar Savisaar jõudis Moskvast tagasi ({{commentsTotal}})

Savisaare sõnul pidas ta Moskva riiklikus ülikoolis Tallinna teemalise loengu ning ütles, et Moskvas tunti huvi rohelise pealinna idee vastu.

Keskerakondlastel seisavad uuel nädalal ees erakonna aukohtu ja juhatuse koosolek ning riigikogu fraktsiooni juhi valimine. Keskerakonna ees seisvatest valikutest rääkides jäi Savisaar ise aga napisõnaliseks, vahendas „Aktuaalne kaamera“.

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar usub, et nädal algab küll pingeliselt, kuid lõpeb ilma suuremate pingeteta.

Toimetaja: Marju HimmaKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.