Info NAG-i Brüsseli lendude kohta ({{commentsTotal}})

{{1458642601000 | amCalendar}}

Tänahommikune Tallinnast Brüsselisse teel olnud lend JP7175 suunati plahvatuste tõttu Brüsseli lennujaama asemel Liège'i lennujaama Ida-Belgias. Lennufirma korraldab soovijatele tagasilennu Tallinna.

Lennuki pardal oli 35 reisijat ja 4 meeskonnaliiget, kellega on NAG-i teatel kõik hästi.

Kõik pardal olnud soovijad toimetatakse Liège’ist Brüsselisse bussiga või võimaldatakse tagasilend koju Tallinnasse.

Brüsseli lennujaamas ootas Tallinna tagasilendu koju 41 reisijat.

Tallinn-Brüssel hommikuse Liège’is maandunud lennu 35 reisijast naases sama lennukiga koheselt Tallinna 18.

Olukorra tõttu Brüsseli rahvusvahelises lennujaamas on tühistatud nii tänased (22.03) Brüsseli liini lennud, kui ka hommehommikused (23.03) Brüsseli lennud. "Oleme vormistanud tänaõhtuse Tallinn-Brüssel (JP7177/ 22.03) liinil lennata soovivad reisijad ümber tänaõhtusele Tallinn-Amsterdam lennule JP7473," teatas NAG.

Amsterdami saabudes on reisjaid lennujaama 3. terminal ees ootamas Brüsseli Eesti saatkonna poolt organiseeritud buss, mis ootab ära kõik asjasse puutuvad reisijad ning viib nad edasi Brüsselisse. 

Planeeritud lend Amsterdami väljub Tallinnast täna kell 18:10 ning lisalend kell 18:25. Praeguste andmete järgi jõuavad antud lennud koos reisijatega tagasi Tallinnasse südaöö paiku.

Homsed hommikused (23.03) Nordica korraldatavad Brüsseli lennud JP7175/7176 on tühistatud. Tallinn-Brüssel lennu JP7175 reisijad vormistatakse NAG-i poolt taas ümber Tallinn-Amsterdami lennule JP7173 ning Brüssel-Tallinn lennu JP7176 reisijad tehakse ümber Amsterdam-Tallinn lennule või re-route’itakse vastavalt olukorrale läbi teiste Euroopa lennujaamade Tallinnasse.

"Kuna juba on täis mõlemad meie korraldatavad homsed Amsterdam-Tallinn lennud, oleme taas planeerimas lisalendu või kaalumas oluliselt suurema lennuki liinileseadmist homseks õhtuks, et toimetada koju kõik soovijad," teatas NAG 22. märtsi õhtul. Täpne korraldus selgub hommikul.

Brüsselis asuv Eesti saatkond organiseerib ka varahommikul bussi Brüsselist Amsterdami ja ka vastupidi, Amsterdamist Brüsselisse, et kõik soovijad soovitud sihtkohta jõuaksid. Buss Brüsselist Amsterdami väljub homme hommikul Eesti Brüsselis asuva saatkonna (aadress Rue Guimard 11/13) eest kl 4:00 kohaliku aja järgi ning stardib Amsterdamist lennujaama terminal 3 eest tagasi, kui kõik asjasse puutuvad Brüsselisse minna soovivad reisijad bussis.

NAG palub kõigil reisijatel, keda antud lennud puudutavad ning keda ettevõttel pole olnud võimalik kätte saada, võtta ise ühendust, kirjutades info@nagroup.ee, helistades +372 664 2200 või kirjutades ettevõttele Facebooki.NAG püüab jooksvalt kõigiga ise ühendust võtta, kuid Brüsselis on olukord telefoniühendusega keeruline.

Ettevõtte annab kõigile hetkel Brüsselis viibivatele ja täna Tallinna reisida soovivatele inimestele teada, et lisaks tänaõhtusele Nordica korraldatud Amsterdami liinilennule toimub õhtul ka Amsterdam-Tallinn lisalend BMI lennukiga.

Kõik hetkel Brüsselis asuvad reisijad saavad Amsterdami Eesti välisministeeriumi korraldatud bussitranspordiga. Buss Amsterdami väljub Brüsseli Eesti saatkonna eest, aadress Rue Guimard 11/13, kell 14:00 kohaliku aja järgi.

Info reisijatele, kellel on Nordic Aviation / Adria Airwaysi piletid otselendudele Tallinn-Brüssel või Brüssel-Tallinn ajavahemikus 22-28. märts 2016:
- Reisijatel, kellel oli pilet lendudele 22. märtsiks 2016 on õigus 100% raha tagastusele kasutamata jäänud piletite eest.
- Reisijad, kellel on pilet 23-28. märtsiks 2016, võivad seda ilma lisatasuta muuta reisimiseks 20. aprillini 2016.
- Reisijad, kellel on pilet 23-28. märtsiks 2016, on õigus täielikule raha tagastusele juhul, kui lend tühistatakse.
- Reisijad, kellel on pilet 22-24. märtsiks 2016 võivad muuta oma pileti ilma lisatasuta piletite vastu Nordic Aviation / Adria Airways otselendudele Tallinna ja Amsterdami vahel, sõltuvalt kohtade saadavusest.

Lennupiletite ümbertegemiseks palub ettevõte reisijatel kontakteeruda ka otse mistahes kanaleid pidi: info@nagroup.ee, +372 664 2200 või kirjutades Facebooki.

Ettevõte tegeleb kõigile alternatiivsete transpordivõimaluste leidmisega ja selgitab välja vajadust tänaõhtuse või hommehommikuse täiendava lennu järele piirkonda. Ühtlasi on NAG pannud järgmistele Amsterdami lendudele lendama planeeritust suurema lennuki.

Teisi Nordic Aviationi lennuliine puudutav tänane graafik hetkel mõjutatud ei ole.

NAG palub Brüsselis viibivatel hommikust Brüssel-Tallinn tagasilendu oodanud reisijatel võtta ühendust ettevõtte kõnekeskusega telefonil +372 664 2200.

Toimetaja: Merili Nael, Allan RajaveeKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.
Rahvusvahelise küberrünnaku tõttu suleti kõik Ehituse ABC poed

Ulatuslik rahvusvaheline küberrünnak, mis sai alguse nädala algul, on jõudnud otsapidi ka Eestisse: Ehituse ABC kõik poed suleti kolmapäeval, kuni küberrünnakust häiritud süsteemid taas tööle saadakse.

Uuendatud: 18:34 
M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics