Info NAG-i Brüsseli lendude kohta ({{commentsTotal}})

{{1458642601000 | amCalendar}}

Tänahommikune Tallinnast Brüsselisse teel olnud lend JP7175 suunati plahvatuste tõttu Brüsseli lennujaama asemel Liège'i lennujaama Ida-Belgias. Lennufirma korraldab soovijatele tagasilennu Tallinna.

Lennuki pardal oli 35 reisijat ja 4 meeskonnaliiget, kellega on NAG-i teatel kõik hästi.

Kõik pardal olnud soovijad toimetatakse Liège’ist Brüsselisse bussiga või võimaldatakse tagasilend koju Tallinnasse.

Brüsseli lennujaamas ootas Tallinna tagasilendu koju 41 reisijat.

Tallinn-Brüssel hommikuse Liège’is maandunud lennu 35 reisijast naases sama lennukiga koheselt Tallinna 18.

Olukorra tõttu Brüsseli rahvusvahelises lennujaamas on tühistatud nii tänased (22.03) Brüsseli liini lennud, kui ka hommehommikused (23.03) Brüsseli lennud. "Oleme vormistanud tänaõhtuse Tallinn-Brüssel (JP7177/ 22.03) liinil lennata soovivad reisijad ümber tänaõhtusele Tallinn-Amsterdam lennule JP7473," teatas NAG.

Amsterdami saabudes on reisjaid lennujaama 3. terminal ees ootamas Brüsseli Eesti saatkonna poolt organiseeritud buss, mis ootab ära kõik asjasse puutuvad reisijad ning viib nad edasi Brüsselisse. 

Planeeritud lend Amsterdami väljub Tallinnast täna kell 18:10 ning lisalend kell 18:25. Praeguste andmete järgi jõuavad antud lennud koos reisijatega tagasi Tallinnasse südaöö paiku.

Homsed hommikused (23.03) Nordica korraldatavad Brüsseli lennud JP7175/7176 on tühistatud. Tallinn-Brüssel lennu JP7175 reisijad vormistatakse NAG-i poolt taas ümber Tallinn-Amsterdami lennule JP7173 ning Brüssel-Tallinn lennu JP7176 reisijad tehakse ümber Amsterdam-Tallinn lennule või re-route’itakse vastavalt olukorrale läbi teiste Euroopa lennujaamade Tallinnasse.

"Kuna juba on täis mõlemad meie korraldatavad homsed Amsterdam-Tallinn lennud, oleme taas planeerimas lisalendu või kaalumas oluliselt suurema lennuki liinileseadmist homseks õhtuks, et toimetada koju kõik soovijad," teatas NAG 22. märtsi õhtul. Täpne korraldus selgub hommikul.

Brüsselis asuv Eesti saatkond organiseerib ka varahommikul bussi Brüsselist Amsterdami ja ka vastupidi, Amsterdamist Brüsselisse, et kõik soovijad soovitud sihtkohta jõuaksid. Buss Brüsselist Amsterdami väljub homme hommikul Eesti Brüsselis asuva saatkonna (aadress Rue Guimard 11/13) eest kl 4:00 kohaliku aja järgi ning stardib Amsterdamist lennujaama terminal 3 eest tagasi, kui kõik asjasse puutuvad Brüsselisse minna soovivad reisijad bussis.

NAG palub kõigil reisijatel, keda antud lennud puudutavad ning keda ettevõttel pole olnud võimalik kätte saada, võtta ise ühendust, kirjutades info@nagroup.ee, helistades +372 664 2200 või kirjutades ettevõttele Facebooki.NAG püüab jooksvalt kõigiga ise ühendust võtta, kuid Brüsselis on olukord telefoniühendusega keeruline.

Ettevõtte annab kõigile hetkel Brüsselis viibivatele ja täna Tallinna reisida soovivatele inimestele teada, et lisaks tänaõhtusele Nordica korraldatud Amsterdami liinilennule toimub õhtul ka Amsterdam-Tallinn lisalend BMI lennukiga.

Kõik hetkel Brüsselis asuvad reisijad saavad Amsterdami Eesti välisministeeriumi korraldatud bussitranspordiga. Buss Amsterdami väljub Brüsseli Eesti saatkonna eest, aadress Rue Guimard 11/13, kell 14:00 kohaliku aja järgi.

Info reisijatele, kellel on Nordic Aviation / Adria Airwaysi piletid otselendudele Tallinn-Brüssel või Brüssel-Tallinn ajavahemikus 22-28. märts 2016:
- Reisijatel, kellel oli pilet lendudele 22. märtsiks 2016 on õigus 100% raha tagastusele kasutamata jäänud piletite eest.
- Reisijad, kellel on pilet 23-28. märtsiks 2016, võivad seda ilma lisatasuta muuta reisimiseks 20. aprillini 2016.
- Reisijad, kellel on pilet 23-28. märtsiks 2016, on õigus täielikule raha tagastusele juhul, kui lend tühistatakse.
- Reisijad, kellel on pilet 22-24. märtsiks 2016 võivad muuta oma pileti ilma lisatasuta piletite vastu Nordic Aviation / Adria Airways otselendudele Tallinna ja Amsterdami vahel, sõltuvalt kohtade saadavusest.

Lennupiletite ümbertegemiseks palub ettevõte reisijatel kontakteeruda ka otse mistahes kanaleid pidi: info@nagroup.ee, +372 664 2200 või kirjutades Facebooki.

Ettevõte tegeleb kõigile alternatiivsete transpordivõimaluste leidmisega ja selgitab välja vajadust tänaõhtuse või hommehommikuse täiendava lennu järele piirkonda. Ühtlasi on NAG pannud järgmistele Amsterdami lendudele lendama planeeritust suurema lennuki.

Teisi Nordic Aviationi lennuliine puudutav tänane graafik hetkel mõjutatud ei ole.

NAG palub Brüsselis viibivatel hommikust Brüssel-Tallinn tagasilendu oodanud reisijatel võtta ühendust ettevõtte kõnekeskusega telefonil +372 664 2200.

Toimetaja: Merili Nael, Allan RajaveeLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.