Tühistatud on kõik tänased ja homsed NAG-i Brüsseli lennud, reisijad suunatakse läbi Amsterdami ({{commentsTotal}})

{{1458709234000 | amCalendar}}

Kuna Brüsseli lennujaam Zaventemis on suletud ka täna ja homme, on tühistatud kõik tänased ja homsed Brüsseli lennud, teatas Nordic Aviation Group (NAG).

Lennufirma organiseeris seetõttu ka tänaseks õhtuks Amsterdami liinile lisalennu, mis lendab lisaks tavapärasele regulaarlennule. Seeläbi saab NAG tuua Tallinnasse võimalikult palju Brüsseli liini reisijaid.

"Oleme tühistanud hommeõhtused Tallinn-Brüssel-Tallinn lennud JP7177/JP7178. Graafikujärgset hommikust Brüsseli liini lendu meil neljapäevast pühapäevani ei ole," ütles pressiesindaja Liis Veersalu.

Buss Brüsselist Amsterdami väljub Brüsseli Eesti saatkonna (aadress Rue Guimard 11/13) eest täna kell 14.00 kohaliku aja järgi ning stardib tagasi Brüsselisse Amsterdami lennujaama terminali 3 eest pärast õhtust Tallinn-Amsterdami lendu ja võtab peale kõik Brüsselisse saada soovivad reisijad.

NAG palub Brüsseli piletitega reisijatel võtta lennupiletite ümbertegemiseks ja lisainfo saamiseks kindlasti ühendust e-posti aadressil info@nagroup.ee, telefonil +372 664 2200 või kirjutades Facebooki.

Tänahommikune Amsterdam-Tallinn JP7174 opereeritakse planeeritust suurema lennukiga ning lend on juba Tallinna poole teel.

Brüsseli liini reisijad pääsesid antud lennule välisministeeriumi organiseeritud Brüssel-Amsterdam bussitransfeeriga kl 4.00 täna hommikul.

Veersalu sõnul on ettevõte ka homseks hommikuks lisanud Amsterdami liinile plaanitust suurema lennuki. "Homme õhtul oleme aga taaskord korraldamas Amsterdami lisaks graafikujärgsele regulaarlennule ka Tallinn-Amsterdam-Tallinn lisalendu, toimetamaks kõik soovijad soovitud sihtkohta."

Praeguste plaanide järgi väljub lisalend JP7475 Tallinnast Amsterdami homme õhtul kell 18:55 ja lend JP7476 stardib Amsterdamist tagasi Tallinnasse kell 20:20 kohaliku aja järgi. Regulaarlend toimub vastavalt tavapärasele lennugraafikule.

Toimetaja: Merili NaelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema