Tühistatud on kõik tänased ja homsed NAG-i Brüsseli lennud, reisijad suunatakse läbi Amsterdami ({{commentsTotal}})

{{1458709234000 | amCalendar}}

Kuna Brüsseli lennujaam Zaventemis on suletud ka täna ja homme, on tühistatud kõik tänased ja homsed Brüsseli lennud, teatas Nordic Aviation Group (NAG).

Lennufirma organiseeris seetõttu ka tänaseks õhtuks Amsterdami liinile lisalennu, mis lendab lisaks tavapärasele regulaarlennule. Seeläbi saab NAG tuua Tallinnasse võimalikult palju Brüsseli liini reisijaid.

"Oleme tühistanud hommeõhtused Tallinn-Brüssel-Tallinn lennud JP7177/JP7178. Graafikujärgset hommikust Brüsseli liini lendu meil neljapäevast pühapäevani ei ole," ütles pressiesindaja Liis Veersalu.

Buss Brüsselist Amsterdami väljub Brüsseli Eesti saatkonna (aadress Rue Guimard 11/13) eest täna kell 14.00 kohaliku aja järgi ning stardib tagasi Brüsselisse Amsterdami lennujaama terminali 3 eest pärast õhtust Tallinn-Amsterdami lendu ja võtab peale kõik Brüsselisse saada soovivad reisijad.

NAG palub Brüsseli piletitega reisijatel võtta lennupiletite ümbertegemiseks ja lisainfo saamiseks kindlasti ühendust e-posti aadressil info@nagroup.ee, telefonil +372 664 2200 või kirjutades Facebooki.

Tänahommikune Amsterdam-Tallinn JP7174 opereeritakse planeeritust suurema lennukiga ning lend on juba Tallinna poole teel.

Brüsseli liini reisijad pääsesid antud lennule välisministeeriumi organiseeritud Brüssel-Amsterdam bussitransfeeriga kl 4.00 täna hommikul.

Veersalu sõnul on ettevõte ka homseks hommikuks lisanud Amsterdami liinile plaanitust suurema lennuki. "Homme õhtul oleme aga taaskord korraldamas Amsterdami lisaks graafikujärgsele regulaarlennule ka Tallinn-Amsterdam-Tallinn lisalendu, toimetamaks kõik soovijad soovitud sihtkohta."

Praeguste plaanide järgi väljub lisalend JP7475 Tallinnast Amsterdami homme õhtul kell 18:55 ja lend JP7476 stardib Amsterdamist tagasi Tallinnasse kell 20:20 kohaliku aja järgi. Regulaarlend toimub vastavalt tavapärasele lennugraafikule.

Toimetaja: Merili NaelMerejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.