Brüsselis mälestati rünnakutes hukkunuid ({{commentsTotal}})

Brüsselis kogunesid leinajad eile õhtul Place de la Bourse'i väljakule, et mälestada rünnakutes hukkunuid.

Väljakule jäeti nii lilli kui ka küünlaid ning kogunenud inimesed kritseldasid kriidiga asfladile sõnumeid, vahendasid ERR-i teleuudised.

Leinajatega ühinesid ka Belgia peaminister Charles Michel ning Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker.

Belgia on terrorirünnakute tõttu välja kuulutanud kolmepäevase leina.

Eilsetes rünnakutes hukkus üle 30 inimese ja vähemalt 250 inimest sai viga.

Rünnakute eest võttis vastutuse ISIS.

Toimetaja: Merili NaelMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.