Kunagi Kuubal keelatud ansambel Rolling Stones annab Havannas kontserdi ({{commentsTotal}})

Rocklegend The Rolling Stones annab täna kontserdi Havannas, juhatades sellega sisse täiesti uue ajastu Kuuba ja kapitalistliku maailma suhetes.

Ansambel oli Kuubal 1960. aastatest kuni 1980. aastateni täielikult keelatud ja ka hiljem suhtus riigivõim bändi halvasti, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Havanna kontsert on osa rollingute Ladina-Ameerika tuurist, ent tänane esinemine sai võimalikuks ainult tänu USA presidendi Barack Obama ponnistustele USA ja Kuuba suhete kiireks normaliseerimiseks.

Toimetaja: Merili NaelTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.