Suurbritannias märatses torm Katie ({{commentsTotal}})

Suurbritannias märatses öösel torm Katie, mis jättis suure osa Inglismaast elektrita, lõhkus kümneid maju ning sundis tühistama kümneid lende.

Elektriühendusest jäi ilma 100 000 majapidamist ja suur osa neist pole siiani elektrivoolu tagasi saanud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Riigis on välja antud 29 tulvahoiatust.

Londoni Gatwicki lennuväljal muutis tugev tuul maandumise võimatuks, seal maanduma pidanud lennukid suunati Manchesteri ja teistele lähematele lennuväljadele.

Praeguseks on torm peaaegu kogu Suurbritannias juba vaibunud.

Toimetaja: Laur ViirandMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.