Kaljurand presidendiks kandideerimisest: tunnen ühiskondlikku toetust ({{commentsTotal}})

Väilsminister Marina Kaljurand, keda on peetud võimalikuks presidendikandidaadiks, ütles, et tunneb toetust tavainimeste hulgas, kuid riigikogu liikmetega ei ole ta sel teemal rääkinud.

Siim Kallas annab aprilli keskel teada, et soovib kandideerida presidendiks. Samuti võimalikuks kandidaadiks peetud Marina Kaljurand ütles "Aktuaalsele kaamerale", et soovib Kallasele edu.

Kaljurand ütles, et talle avaldatud toetus on positiivne, kuid samas ka suur vastutus.

"Tunnen ühiskondlikku toetust, mis mul on, mis on mõnes mõttes väga positiivne ja mis on hinnang senisele tööle. Aga see on ka väga suur vastutus. Nii et kui peaks tehtama mulle see ettepanek, siis ma mõtlen sellele väga pikalt ja põhjalikult ja ütlen oma vastuse," rääkis ta.

Rohkem tunneb ta toetust tavainimeste hulgas. "Riigikogu liikmetega ei ole ma sel teemal rääkinud," lisas ta.

Toimetaja: Merili NaelKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.