Sakkov: oma lennukompanii vaenamine tundub olevat inimestel natuke veres ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: kaader videost

Nordica juhatuse liikme Erik Sakkovi hinnangul on Eesti avalikkus pannud noorele lennukompaniile liiga kõrged ootused, mis on põhjustanud ka laialdase kriitikalaine. Tema arvates ei saa firma selle vastu mitte midagi muud teha, kui õppida ja oma teenuseid järjest paremaks arendada

Erik Sakkovi tuletas saates "Vikerhommik" meelde, et Nordica on veel neljakuune imik. "Samas meilt nõutakse esimestest eluminutitest sama, mida 85-aastase väärika Finnairi käest. Meil need asjad veel nii paigas pole," selgitas Sakkov.

Nordica juhatuse liikme hinnangul otsitakse hoolimata kõigist pingutustest vastalustanud lennukompaniiga seotud teemadest alati negatiivset. "Me iga päev mõtleme, et millal see kõik lõppeb ja siis me saame aru, et miski muu ei aita, kui teha oma tööd väga hästi, küll ta lõpuks lõppeb," rääkis Sakkov.

Nordica tegevus on Eestis tugevalt luubi all

Tema sõnul pole lendude ärajäämine ainult Nordica probleem, vaid kõigil lennuettevõtetel tuleb seda ette.

"Meie lende pole ära jäänud rohkem kui teistel. Kõigi maailma lennufirmade keskmine lendude ärajäämine on umbes kaks protsenti. See on eelkõige seotud sellega, et lennuk on keeruline tehniline asi, mis koosneb miljonist sõlmest ja nendega lihtsalt juhtub asju. Ehk kui seal isegi üks ohtu näitav tuluke põleb, siis ei lennata," selgitas Sakkov.

Sakkov kinnitas, et ka Eesti lennukompaniil on jäänud ära täpselt 2 protsenti kõikidest planeeritud lendudest. "Eestis muidugi võetakse kogu meie tegevus luubi alla. Sel päeval, kui Tallinnas oli tohutu palju lund ja jäätõrje pärast hilinesid kõik lennud, siis räägiti ainult meist," tõi Sakkov näite.

"Peame selle etapi kuidagi üle elama. Me ei oskagi kuidagi selle kriitikaga võidelda, kuid me peame lihtsalt õppima ja oma tööd järjest paremini tegema," möönis Sakkov. Samas nentis Nordica eestvedaja, et eestlastel on oma lennukompanii vaenamine natuke veres ka.

Kaotajad tõmbavad ikka vile üles

Viimastel päevadel on mitmed Eesti disainerid kritiseerinud Noridica uut brändilahendust. Sakkovi hinnangul on uus kiili kujutav logo väga hästi teostatud ning ta kinnitas, et inimestele uus bränd ka meeldib.

"Eks on alati neid, kes kaotada ei oska ja tõmbavad vile üles, kuid ma ei suhtu sellesse üldse tõsiselt, sest see on üks väga hästi läinud asi," toonitas Sakkov. Alates tänasest võttis Nordic Aviation Group täielikult kasutusele uue nime Nordica.

"Meil on Nordica nimelised e-kirja aadressid ja me vahetame lennujaamas kõik meie infokandjad välja," rääkis Sakkov, kes toonitas, et Nordic Aviation Groupiga on nüüdsest kõik.

Toimetaja: Allan RajaveeKooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics