Meresuu spaahotelli ähvardab pankrot ({{commentsTotal}})

Kaheksa aastat tagasi avatud Meresuu spaahotelli ähvardab pankrot, kirjutas ajaleht Põhjarannik.

Viru maakohtu Narva kohtumajas on menetluses pankrotiavaldus spaahotelli haldava ja juhtiva ettevõtte vastu. Avalduse esitas võlausaldaja, Rootsi panga Svenska Handelsbanken Eesti filiaal. Meresuu spaa juhtimise on üle võtnud spaa üks asutajatest Aare Kööp, kes loodab ettevõtte päästa, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Oleme nüüd natuke aega juba uue meeskonnaga püüdnud juhtida seda värki, et hoida laeva vee peal. Meil on valmis ka uus kontseptsioon, meil on valmis uued äriplaanid. See protsess tuleb meil lihtsalt üle elada," ütles Meresuu spaahotelli juht Aare Kööp.

"Täna ei ole mitte kellegil eesmärk see maja kinni panna. Mitte ühelgi poolel seda eesmärki ei ole. Kõik pooled teevad endast olenevalt maksimaalse, et see maja ilusti edasi töötab," lisas Kööp.

Toimetaja: Aleksander KrjukovKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.