Meresuu spaahotelli ähvardab pankrot ({{commentsTotal}})

Kaheksa aastat tagasi avatud Meresuu spaahotelli ähvardab pankrot, kirjutas ajaleht Põhjarannik.

Viru maakohtu Narva kohtumajas on menetluses pankrotiavaldus spaahotelli haldava ja juhtiva ettevõtte vastu. Avalduse esitas võlausaldaja, Rootsi panga Svenska Handelsbanken Eesti filiaal. Meresuu spaa juhtimise on üle võtnud spaa üks asutajatest Aare Kööp, kes loodab ettevõtte päästa, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Oleme nüüd natuke aega juba uue meeskonnaga püüdnud juhtida seda värki, et hoida laeva vee peal. Meil on valmis ka uus kontseptsioon, meil on valmis uued äriplaanid. See protsess tuleb meil lihtsalt üle elada," ütles Meresuu spaahotelli juht Aare Kööp.

"Täna ei ole mitte kellegil eesmärk see maja kinni panna. Mitte ühelgi poolel seda eesmärki ei ole. Kõik pooled teevad endast olenevalt maksimaalse, et see maja ilusti edasi töötab," lisas Kööp.

Toimetaja: Aleksander KrjukovOtt TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema