Fotod ja video: Nukuteatri hoonest kerkis suitsu, päästjad otsisid tulekollet ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
14 pilti
Foto: Põleng Tallinna vanalinnas Autor: ERR

Tallinna vanalinnas Nukuteatri hoones puhkes täna põleng, suurt tulekahju siiski polnud ning päästeametnike peamiseks ülesandeks oli tulekolle üles leida.

Häirekeskus sai teate põlengu kohta kell 18.10. Teatati 2. korrusel tulevast suitsust.

Põhja päästekeskusest selgitati ERR-i uudisteportaalile, et ulatusliku põlenguga tegu ei olnud ning päästeametnikud asusid tegelema tulekolde otsimisega.

Esialgsetel andmetel oli süttimise põhjuseks elektrisüsteemi rike.

Põleng leidis aset hoonetekompleksi selles osas, kus asub NUKU muuseum.

Toimetaja: Laur ViirandFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.