"Kaardimaja Keskerakonnas" - tudengid panid partei võimujaotuse joonisele ({{commentsTotal}})

TTÜ tudengid valisid välja enam kui 60 artiklit, mille põhjal valmis "Terevisiooni" eetriajal Keskerakonnas toimuvat kajastav kokkuvõttejoonistus. Endise keskerakondlase Ain Seppiku (RE) sõnul peegeldab tudengite kokkuvõtte üllatavalt selgelt reaalsust ja eriti seda, et erakonna esimehel Edgar Savisaarel on võim parteis käest libisemas.

"Päris konfliktne pilt on ja nii suurt pilti vaadates on päris nukker seis," märkis TTÜ e-riigi tehnoloogia ja teenuste magistritudeng Karoline Paide artiklite läbitöötamisprotsessis tekkinud emotsioonide kohta.

TTÜ tehnoloogia valitsemise, avaliku halduse ja riigiteaduste ning e-riigi tehnoloogiate ja teenuste erialade tudengid arutasid stuudios kahe tunni jooksul läbitöötatud meediakajastust ning seda, mis neile tundusid olevat pöördelisemad sündmused ja tähtsamad arengud.

Arutelust korjas märksõnad üles visuaalsete kokkuvõtete tegija Siiri Taimla, kes kasutas rohelise värviga illustratsioone Edgar Savisaare pooldajate ning oranži erakonna siseopositsiooni markeerimiseks.

Endine keskerakondlase Ain Seppiku sõnul on joonistuselt oluline tähele panna riigivõimu tähistavat halli tooni, mis on kõige tähtsam ja jätkuv teema, mis praegu Keskerakonda ja selle esimeest tugevalt mõjutab.

"Ja muidugi ka need oranžid tegelased. Tegelikult võiks nende asemele panna läbi aegade terve pataljoni inimesi," sõnas ta.

"Terevisioon" avaldas foto joonistusest oma Facebookis.

Toimetaja: Greete PalmisteKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.