"Kaardimaja Keskerakonnas" - tudengid panid partei võimujaotuse joonisele ({{commentsTotal}})

TTÜ tudengid valisid välja enam kui 60 artiklit, mille põhjal valmis "Terevisiooni" eetriajal Keskerakonnas toimuvat kajastav kokkuvõttejoonistus. Endise keskerakondlase Ain Seppiku (RE) sõnul peegeldab tudengite kokkuvõtte üllatavalt selgelt reaalsust ja eriti seda, et erakonna esimehel Edgar Savisaarel on võim parteis käest libisemas.

"Päris konfliktne pilt on ja nii suurt pilti vaadates on päris nukker seis," märkis TTÜ e-riigi tehnoloogia ja teenuste magistritudeng Karoline Paide artiklite läbitöötamisprotsessis tekkinud emotsioonide kohta.

TTÜ tehnoloogia valitsemise, avaliku halduse ja riigiteaduste ning e-riigi tehnoloogiate ja teenuste erialade tudengid arutasid stuudios kahe tunni jooksul läbitöötatud meediakajastust ning seda, mis neile tundusid olevat pöördelisemad sündmused ja tähtsamad arengud.

Arutelust korjas märksõnad üles visuaalsete kokkuvõtete tegija Siiri Taimla, kes kasutas rohelise värviga illustratsioone Edgar Savisaare pooldajate ning oranži erakonna siseopositsiooni markeerimiseks.

Endine keskerakondlase Ain Seppiku sõnul on joonistuselt oluline tähele panna riigivõimu tähistavat halli tooni, mis on kõige tähtsam ja jätkuv teema, mis praegu Keskerakonda ja selle esimeest tugevalt mõjutab.

"Ja muidugi ka need oranžid tegelased. Tegelikult võiks nende asemele panna läbi aegade terve pataljoni inimesi," sõnas ta.

"Terevisioon" avaldas foto joonistusest oma Facebookis.

Toimetaja: Greete PalmisteViljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema