Keskerakonna aukohus ei soovinud kedagi parteist välja visata ({{commentsTotal}})

{{1460114921000 | amCalendar}}

Keskerakonna aukohus arutas kaebusi Mailis Repsi, Priit Toobali ja keskfraktsiooni aseesimeeste valimise kohta. Aukohus ei teinud partei juhatusele ettepanekut kellegi erakonnast välja viskamiseks.

Priit Toobali puhul oli küsimus, kas ta tohib kuriteos süüdi mõistetuna erakonda kuuluda. Et kohus ei tunnistanud kongressil vastu võetud Keskerakonna uut põhikirja, siis tuleks Toobal vana põhikirja järgi erakonnast välja visata, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Mailis Repsi puudutavas kaebuses paluti hinnangut tema väljaütlemiste kohta. Aukohtu esimees Kalle Klandorf ütles Mailis Repsi kohta, et Repsi meedias avaldatud sõnavõtud ei olnud head, kuid see polnud nii suur kahju, et Reps tuleks parteist välja heita. 

"Me konstanteerisime fakti ja juba eelmisel korral aukohtu istungil rääkisime Mailis Repsiga nendel teemadel, mis seal oli puudutatud ja me saime ammendavad vastused, miks ta nii on ajakirjanduses rääkinud ja meid see rahuldas ja Mailis Reps sai ka aru. Peale neid juhtumisi, neid artikleid, mis näitena toodi, pole ühtegi sellist sõnavõttu tema poolt olnud," rääkis Klandorf.

Toimetaja: Merilin Pärli, Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.